1x
Sen Kiminle Dans Ediyorsun izle ( Seyret )
2.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 2.0 /10 (2)
6.9 IMDB Puanı 33,469 Görüntülenme

Sen Kiminle Dans Ediyorsun izle ( Seyret )

Sen kiminle dans ediyorsun izle,beyazperde de yayınlanan oldukça izlenme rekoru kıran yerli komedi filmdir.Filmi sitemizden full hd tek parça izle yorumlarda bulun.
Sen Kiminle Dans Ediyorsun Film Konusu

2017 yılında vizyona giren Sen Kiminle Dans Ediyorsun isimli sinema filmi, komedi türünde sevilen filmlerden birisi olma özelliğine sahiptir. Aysel isimli karakterin yaşamış olduğu sorunları konu edinen film, bir anda komediye dönüşecek kadar etkili bir senaryoyu içerisinde barındırıyor. Filmin konusu ise şu şekilde ilerliyor:
Aysel, yakın zamanda ailesinin ölümüyle sarsılmış bir durumdadır. Bu ani kayıp, onu son derece sarsmıştır ve psikolojik anlamda sorunlar yaşamasına sebep olmuştur. Söz konusu sorunlarının üstesinden gelmek isteyen Aysel, bir psikiyatri desteği almaya karar verir. Ve psikiyatri doktoru da Aysel’, sorunlarından arınabilmesi adına dans kursuna yönlendirecektir.
Rekabet Mi Yoksa Arkadaşlık Mı?

Doktorunun sözünü dinleyerek dans kursuna yazılan Aysel, dans hocası ile çok sıkı dost olur. Dans hocası Şengül, bu anlamda kendisini çok iyi bir şekilde motive etmekte ve tüm sorunlarının üstesinden gelebilmesi adına Aysel’i cesaretlendirmektedir. Fakat durumlar Aysel için bir yerden sonra dans rekabetine dönüşecektir. Çünkü dans, bir yarış ortamından farksız değildir. Sen kiminle dans ediyorsun? Sözü genellikle farklı anlamda kullanılsa da bu filde tam da gerçek anlamıyla kullanılıyor. Durum böyle olunca da izleyicinin karşısına seyre değer bir film çıkıyor.
Hem yeni arkadaşlıklar edinen Aysel, hem de kendisini en iyi dans edenin kendisi olduğunu gösterme konusunda kanıtlama zorunluluğu içerisinde hisseder. Böylece yakın arkadaşlarıyla tatlı bir rekabet içerisine girerek, kendisini bu alanda uzmanlaştırmaya karar verecek adımlar atar. Şengül hocasının da desteği ile hem yaptığı danstan hem de bu rekabetten hoş bir zevk alan Aysel, psikolojik sorunlarının üstesinden dans ederek gelmeyi başarmıştır. Ve Aysel artık kendini göstermiş ve tüm rakiplerine Sen Kiminle Dans Ediyorsun diyerek üstün performansını göstermiştir.
1xbet seha

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Sen Kiminle Dans Ediyorsun?

  Senaryo:

  Burak Aksak

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?